BENİM HERŞEYİM 3

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20

Güzel bir kahvaltımız olmuştu. Ablam sanki bişeylerden şüphelenmiş gibiydi ama üzerinde fazla durmadı sanırım. Çünkü öyle olsaydı yüzü düşerdi. Ama ablam gayet neşeliydi. Kahvaltıdan sonra keyif çaylarımızı içmeye devam ettik sohbetle. Recep abim ortaya konuştu:

-Bizim bağa gidelim subaşındaki. Orası hem serindir hem manzaralıdır. Mısr kaynatırız, mangal yaparız ne dersiniz?

Bu fikri herkes beğenerek onayladı. Babam ”akşam erken dönelim köy yolunda gece zor oluyor” dedi. Recep abim ”Bırak Abi Allah aşkına ne gecesi ne akşamı. Bugün de kalacağız yarın kahvaltınızı yapar çıkarsınız yolunuza, sanki işiniz gücünüz mü var” dedi. Yengem hemen sözü aldı ”Abi Allah aşkına ev sizin eviniz bi daha ne zaman görüşeceğiz. Bana kalsa bir hafta kalın güzelce hasret giderelim” dedi. Annemle babam onayladılar gece kalmayı. En çok ta ben sevindim. Yengemden ayrılmak istemediğimi anladım o an. Allah Allah. Ne oluyordu ki bana. Gerçi yengemin özellikle bir hafta kalıp hasret gidermemizle ilgili bana bakarken kurduğu cümle de etkilemişti beni. Ahh Seher Yengem neden avuçladın sanki sikimi?? Neden değdirdin sarılırken şalvarının altından o etli am dudaklarının arasına sikimi?? Ben seni nasıl unuturum artık?? offf….

Recep abim traktörü götürecekti orada işçi bekliyormuş. Ben traktör kullanmıştım daha önce ve çok hoşuma gidiyordu.

-Abi mahsuru yoka traktörü ben götürebilir miyim?
-Bak sen Burağıma. Ne mahsuru olacak yeğenim. Traktör senin ayağının tozu olsun. Tamam biz babanlarla reno ile gideriz sen de arkamıza takılırsın.

Yengemin gözleri açıldı ve hemen konuya daldı.

-O zaman siz önden çıkın Recep. Vakit kaybetmeye gerek yok. Suyun kenarına oturur semavere çayı koyarsınız. Ben mısır yolayım bahçeden. Hazırlayayım nevaleyi. Burak beni getirir.
-Oo daha iyi olur hanım doğru söylüyorsun. E haydi o zaman abi

Ablam hoşnut olmadı yüzünü ekşitmişti b belli etmiyordu pek. Ben de kalayım o zaman diyecekti sanırım. Ama traktörde tekerin üzerinde oturacak tek kişilik yer olduğu için diyemedi diye tahmin ettim. Zaten ben de cümleyi kuruverdim hemen. ”Abla sen de kal üçümüz gidelim diyecektim ama traktörde bir kişi için yer var hatırladım” deyiverdim. Ablam ”yok canım ne farkeder on dakika sonra siz geleceksiniz zaten bebeğim” dedi. Yani on dakikayı aşarsa iyi olmaz der gibi tehdit etti aynı zamanda. Ahhhh canım ablam benim. Aşığım sana. Ben seni üniversite hayatım boyunca sevişmeye doyuracağım. Ne olur şurda azcık Seher yengemle elleşsek….Diyemedim tabi….

Annemgil çıktılar yola. Yengem bana gözlerini içi gülerek ”burakcım mısır toplamak ister misin sen de” dedi. Canıma minnetti ne demek.. ”tabi yenge hadi toplayalım beraber” dedim. Yengem koluna bi sepet aldı duvardan. O önde ben arkasından gülüşerek girdik bahçeye. Yengemin arkadan görüntüsü öyle harika idi ki. İnce, çiçekli, bol şalvarının içindeki iri ve çıkık kalçalarıa sağa sola sallanıyordu yürürken. İncecik belinin altında çok güzel duruyordu. Sikim bende önde gidiyordu şalvarımın içinde. Şalvarım çok boldu ama şu an çadır kurmuştum resmen. Elimle saklama gereği duymadım. yengemin bu devasa şaheseri görmesini istiyordum. Ama guya ben farkında değilmişim gibi yapacaktım. Gerçi sikim sebebiyle yüzünde güller açan yengemin hoşuna gidecek bişeydi ama yine de temkinliydim işte. Kadıncazın seks hayatı yüzünden ihtiyacı tavan yapmıştı anladığım kadarıyla. Köy yerinde başka biriyle asla böyle bişey yapamazdı. Ben onun için çok tatlı bir fırsattım. Bilmiyorum aklımdan geçen düşünceler bunlardı o an. Boyumuz kadar olan mısırların arasına girdiğimizde yengem arkasını döndü gülerek bişeyler söylüyordu. Bir an gözü önümde kurulmuş çadırın direğine kaydı. Ben hiç haberim yokmuş gibi önüme bakmadan konuşuyordum yengemle. Yengem yanımda, koparmamız gereken mısırları bana gösteriyordu. Bana o kadar yakındı ki kollarımı sürtüyordu. Yengem hep gülerek konuşuyordu benle. Ama gülüşü değişikti. Şuh bir gülümseme ve ağır ağır civelek hareketlerle sürtüyordu kolunu koluma. ”Burakcım sen üsttekilere baka eğilme ben aşağı kısımlara bakayım öğrendin nasıl ola hangilerini koparcağını” dedi. ”Tamam yenge merak etme sen ” dedi. Yanımda eğiliverdi mısılarına dibine uzanmak için. Halbuki dizlerinin üzerine çökmesi daha kolaydı. Ama tabi bu bir davetti. Neden başbaşa kaldık sanki burda, neden senaryoyu oluşturuverdi yengecim.göreme escort Onun bu kadar çabasını boşa çıkarıp hevesini kursağında bırakır mıyım hiç?

Yanımda öyle bi domaldı ki mısırların dibine eğilirken.
Çiçekli şalvarı iri göt yanaklarının arasına girmişti. Hatta am dudakları bile belli oluyordu biraz daha fazla eğildiğinde. İçinde külot olmadığını anladım. O kadar güzel bir manzara sunmuştuki yengem bana. Sadece bu manzara ile bile iki dakikada deliler gibi boşalırdım. İçim çekildi.. Hemen bu davete icabet edip yanımda domalan yengemin arkasına geçtim. Üstteki mısırlarla ilgilenir gibiydim. Şalvarımın altındaki şaha kalkmış sikimi yengemim domalmış götünün arasına denk getiriverdim. Yüzündeki ifadeyi görmek isterdim o an. Öylece eğilmiş vaziyette aşağıda bişeyler yapıyordu hala. Ben ön tarafımdaki mısırlara da uzanmak ister gibi yengeme iyice dayandım. Sikim götünün arasına tam bir baskı yaparken amının dudaklarını hissettim. Evet altında külot olmadığına emin olmuştum. Yengem kalçasını hafif hafif aşağı yukarı yapmaya başladı. Sikimi kökünden başına kadar amına sürtüyordu. O sikimi amının arasına sürttükçe sikimi amına sokmaya çalışır gibi ittiriyordum. Şalvarımın altındaki sikim onun şalvarını da götünün arasına sokmuştu. Resmen şalvarlarımızın altından sikiyordum şu an seher yengemi. Bu görüntü delirtmişti beni. Çıldıracak gibi şehvetlendim. Yengemle mısır fidanlarını arasında görünmüyorduk. Aklımı başımdan aldı yengemin şalvarının içindeki tatlı kalçaları. Artık daha bunun ötesi mi var dedim ve mısırları bırakıp yengemin göt yanaklarını iki elimle avuçlayıverdim…

Yengemin kalçalarının kenarlarından tuttum ve sikimi ileri geri yapmaya başladım. Artık mış gibi falan yapmıyordum. Yengem yere eğilmiş vaziyette güya hala mısırlarla uğraşırı gibiyken kafasını çevirip bana baktı. Yüzünde zevk akışıyordu. Dudaklarını ısırdığını gördüm. Yengemi ileri geri yapıyordum kalçalarından tutmuş vaziyette. Üzerindeki gömlek biraz aşağı sıyrılmış beli açılmıştı biraz. Bembeyaz tenini görüp götünün beyazlığını tahmin edebiliyordum. Açılan yerden gördüğüm bembeyaz incecik beline ellemek istedim. Yengem yüzüme zevk içinde kıvranarak baktı. Dudaklarını araladı. Bişey diyeceğini anladım. Önümde ileri geri yaptırdığım yengem zevkten titreye sesiyle

-Çok vaktimiz yok burakcım. Hadi….

Ohhhhhh. İşte budur dedim. Bol şalvarını kenarlarından tutup bacaklarına kadar sıyırıverdim. Muazzam götü bembeyaz kabak gibi domalmış önümde duruyordu. Bir çırpıda şalvarımı da lastiğinden tutup sıyırdım. Kendisi ayaklarıma kadar iniverdi şalvarım. Aletimi elime alıp yengemin açılmış am dudaklarını arasına aşağı yukarı doğru sürtmeye başladım. Ipıslaktı amının arası. Hatta ince bi ısklaklıkla beraber biraz koyu bi akıntıda geliverdi yarağımın başına. O an anladım ki bu kadın epeydir sikilmemiş, cayır cayır yanıyor. Elimdeki sikimi am dudaklarının arasına aşağı yukarı badana yaptıkça yengem ohhhhhh diye yüksek sesle inlemeye başladı. Bacaklarını dizlerinden hafif kırıp tekrar doğrultuyordu, kalçasını sağa sola kaydırıyordu zevkten. Yorulduğunu anladım belin içeri dışarı yapıyordu. kalçasından tutarak yere doğru bastırdım ve ”eğil yengecim” dedim. Yengem dizlerinin üzerine çökerken benim şalvarımı dizlerinin altına aldı. Ben de bacağındaki şalvarı çıkarıp dizlerimin altına aldım. Şimdi seher yengem çıplak vaziyette önümde domalmış sikmemi bekliyordu. Elime aldım sikimi amının dudaklarına dayadım. Biraz sürttüm yine ıpıslak am dudaklarına. Yengem başını bana çevirdi. ”sok artık burakcım, hadi bebeğim, yeter öldüm, sik artık yengeciğini lütfennnn”

Yavaşşşş yavaşşş amının içine kaydırdım sikimi yengemin amına. Amcığının içi fırın gibi yanıyordu. ”oohhhhhhhhhhhhhhhhhh” diye uzun bi nilti geldi yengemden. Amını dibine kadar sokup orda biraz beklettim sikimi. Ellerim kalçalarındaydı. Bir elini elimin üzerine koydu.
-Yengecim amın çok tatlı. sen de beni öldürdün dünden beri.

Sikimi yavaş yavaş sokup çıkarmaya başladım yengemin göt yanakları da ileri geri gidip geliyordu hareketimle.

-Ohhhh aşkımmmm Ne kadar güzel bi yarağın var senin yengecim. Ne güzel bi yarak olmuş o öyle. Sarılınca amıma dayandıya orda seni istedim zaten.ohhhhhhhhhhh
-Ben de amının dudaklarını hissettiğimde seni orda sikmek istedim yengemmmm

Bu konuşmalar iyice kudurtmuştu ikimizi. Sikişimi hızlandırdım. Yengemin götüne kasıklarımı şap şap diye vurdurmaya başladım sikerken. Sikimi her şaplatarak sikişimde amının dibine kadar girip çıkıyordu. Yengem zevkten ağlar gibi inliyordu.

-Sik yengeeemmmm. Sik erkeğiiimmmmmm. Erkeğim oldun artık sen benim. Beni istediğin zaman gel sik sevgilim. Beni sikinsiz bırakma artık yengeccciiiimmmm. Ölürüm ben senin koca sikine,, sikişinee ohhhhhhhh.
-Ohhhh ben de senin amına doyamam yengem. Bu nasıl bi tatlı amdır. Sikecem seni bundan sonra.
-İyi ki değdirdin sikini amıma. İyi ki avuçlattın o tatlı yarağını bana. Ben bu yaraktan mahrum kalırdım değilse. Sik yengem ohhhhhhhhhhh.
-İyi ki mısır toplayalım dedin ve kaldık aşkım. Çok sikmek istemiştim seni. Seni yengecimmmm deyip deyip sikecem bunda sonra.
-Sik sevgilim yengeni, sik kocacımmmm..

Zevkten dizlerimin bağı çözülüyordu adeta yengemi sikerken. ”Yengecim sırtüstü uzan, yüzünü görerek sikmek istiyorum seni” dedim. Yengem ”sik bebeğim tabi” deyip şalvarımın üzerine uzandı sırtüstü. Bacaklarını dizlerinden kırdı. Ağırlığımı vermeden bacaklarının arasına girdim ve sikimi ıpıslak amcığına ittiriverdim. Sikimi amının dibine yerleştiriken hafif etli dudaklarına yapıştım. Dudaklarını öperken dilimi diline sürtüyordum yengemin. Ellerini kalçalarıma attı. Amının dibine kadar her sokuşumda biraz da o bastırıyordu beni kendisine. Ben sikimi sokup çıkarışlarımı hızlandırınca götümü sıkıp okşamaya başladı. Göğüslerinin önündeki düğmeleri çözdüm bembeyaz iri göğsünün arasını yalamaya başladım. Götümü avuçladığı ellerinin biriyle göğsünü tuttu ve gömleğinden çıkarıp ağzıma dayadı. Uçlarını emip yalamaya başladım. Sonra iki elimle göğüslerini tuttum, okşayarak avuçlayarak uçlarını yalamaya başladım.

-Hasta oldum yengecim ben bu diri göğüslerine. Bana hep yalatacan mı bu tatlı göğüslerini
-Ohhhhh erkeğim senindir artık. İstediğin zaman istediğin kadar yala onları.
-Hep alayacam ben bunları.
-Yala bebeğim, sik beni artık istediğin gibi. Bunca yıllık açlığımı doyur bebeğimmmm.
-Başkasına elletme hiçbiryerini, tabi recep abi hariç tamam mı sevgilim. Benim amının göğüslerinin sahibi
-Kimse elleyemez bebeğim. Bunca zaman da ellemedi zaten. Senindir amım aşkım.

Bu konuşmalar ikimizi de öyle bi tahrik etti ki. Yerdeki otlar ezilip yolunuyordu altımızda ben onu sürterken. Ben hayatımın en büyük patlamasını yaşayacaktım. ”yengecim geliyorum beeennn”. ”ohhhh içime boşal sevgilim bugün günüm değillll. Ben de geliyorummmm, ayyyyyyyyy”

Öyle bi fışkırdım ki yenemin amına… Aynı anda delirmiş gibi böğürerek boşalıyorduk. Ilık ılık döllerimi amına bırakırken kasılıp gevşemeleriyle döllerimiz birbirine karışıyordu. O kadar amını kasıp gevşeltiyordu ki götünü yerden kesmiş havaya doğru sikime bastırıyordu yengem boşalırken. Sikim amını delip geçecek gibiydi….

Kasılmalarımız baya uzun sürdü. Hayatımda böyle bi sikiş ve böyle bi boşalma yaşayacağımı bir daha sanmıyorum diye geçirdim aklımdan. Ben bu kadına da aşık olmuştum. Üzerine uzandığımda dudaklarımı emiyor öpüyordu yavaş yavaş. Elleri ise götümü okşuyordu. Kulağına eğildim

-Seni seviyorum Yengecim
-Yengecim diyen dillerini emerim senin sevgilim. Ben de seni seviyorum
-Sana hem yenge hem karıcım demek istiyorum aşkım.Çok hoşuma gidiyor.
-Bana istediğini söyleyebilirsin kocacım. Yengemmmmm benim. Tatlı yarraklım.

Beş dakik kadar emişerek yattık öylece. ”acele edelim aşkım hadi” dedi yengem. Haklıydı, hemen apar topar kalkıp şalvarımı giydim . Benim şalvar buruş buruş olmuştu. Yengem amından akışan döllerimi bacağının her yerine sürmeye başladı. Çok hoşuma gitmişti bu hareketi gülümsedim. Sonra o da giydi şalvarını bana bakıp gülerek. ”erkeğimin suları onlar benim şifa olur tenime” dedi. Ayakta bi daha öpüştük dudaktan on saniye kadar. İkimiz de birbirimizin götünü avuçlayarak öpüşüyorduk…

Yola çıktığımızda ben traktörü kullanırken yengem tekerin üzerindeki oturma yerine oturmadı. Hemen yanımda ayakta duruyordu. Kimsenin olmadığı tarla yollarında göğüslerini ağzıma sürtüyor ve gülümsüyordu. Bişey söyleyeceğim zaman eğiliyordu kulağına söylüyordum traktörün sesinden dolayı. Ona baktım, eğildi
-O güzelim göğüslerini sürtersen traktörü durdurup içine giresim geliyor ama
-Ayyy erkeğim benim. o kadar azdırıyor mu göğüslerim seni
-Herşeyin azdırıyor sevgilim
-Senin de koca yarrağın delirtiyo beni haberin olsun. Her yerde ellemek istiyorum ona

Deyip elini attı şalvarımın içinden avuçladı ben traktörü sürerken. Okşamaya başlayınca zaten tam inmemiş olan sikim tekrar demir gibi oluverdi yengemin avuçlarında. Ben de göğüslerini gömleğinin üzerinden emiyordum.

-Seni özlerim sensiz duramam Burak ben bundan sonra. Dedi kulağıma eğilip, sikimi severken
-Ben de sensiz duramam artık yengecim. Her fırsatta geleceğim yanına merak etme sen. Recep abiye de söylerim köye de gelin Aydına da gelin, Hatta Bursaya da gelin. Ben de köye geleceğim fırsatını buldukça.

Yengem sol tarafımdaydı. Sol elimle şalvarının üzerinden götünü okşuyordum yolda. Kendime çekiyordum avuçladığım götünden tutup. Dudaklarını ve göğüslerini öptürdü yol boyu yengem yanımda. Sikimi de hiç elinden bırakmadı gidene kadar. Az önce amının içini doldurmama rağmen yengemin sikimi avuçlamaları ve göğsünü, dudağını öptürmeleriyle bir daha sikmek istedim. Bunu söylediğimde ”inan ben de çok istiyorum şu an seni aşkım” demişti. ”Ne kadar yolumuz var dedim. ”Beş dakikalık” dedi. Etrafımız orman gibi yemyeşil ağaçlıktı. Frene basıp traktörü durdurdum hemen. Yengem ne yapıyorsun aşkım derken gülüyordu. Elinden tutup indirdim. Ağaçların arasına girdik. Yolu biraz uzaktan görüyorduk. Arkamız tepelikti. Kocaman bi ağacın arkasına yolu görecek şekilde geçtik. Yengemi ağaca çevirdim, hemen domalıverdi. Bana doğru uzattığı götünün üzerinden şalvarını dizine kadar sıyırdım. Ben de şalvarımı sıyırıp kökleyiverdim yengemin amına. Ohhh dedi. Bir kere daha muradıma ermiş sikiyordum yengemin tatlı amcığını. Hızlı hızlı şaplata şaplata sikerken. ”ohhhh doyamam ben sana küçük kocacım benimmm, sik erkeğim, sik bebeğim karını” diye inliyordu kısık sesle yengem. ”Ohhh karıcımm. Seherimmmm, yengecinmmmm. Ben doyamam ben bu amcığa. Bıraksalar akşama kadar sikerim seni burda,ohhhh” Yengem kalçasını açabildiği kadar yana açtı. Damarlı yarağımı köküne kadar amına almak istiyordu. Alttan ellerini taşaklarıma uzattı avuçlayıp seviyordu sikişirken. Ben de götünü ve aşağı doğru sallanan diri göğüslerini avuçlaya avuçlaya sikiyordum şaplatarak. Az önce boşalmış olmamıza rağmen beş dakka sikişip yine deliler gibi boşaldık inleyerek. Yengemin amına dolduğum döllerim amının dudaklarından sızıyordu. Birden yere eğilip sikimi aldı eline ve kalan dölleri sikimin dibinden başına kadara yaladı. Hepsini yaladıktan sonra başını öptü bana bakıp gülerek……

Annemgilin yanına geldiğimizde tabi yengem traktörün tekerinin üzerindeki kısımda oturuyordu. Çayı demlemişler ve ilk bardakları içmeye başlamışlar bile. ”Afiyet olsun ağalar” dedim. ”Teşekkürler gelin beraber olsun” dedi annem gülerek. Recep abiyle babam ağaca sırtlarını dayamış sohbet ediyorlardı. Ablamın gözü bi benim üzerimde bi yengemin üzerindeydi. Hiç istifimi bozmadım ve ablama da bi kıyak geçeyim de sakinleşsin diye ”abla mısırlarımızı yedikten sonra seni de bindireyim tarktöre. Recep abim izin verirse şöyle bi tur atalım ormanda” dedim. Recep abi ordan cevap verdi. ”bak sen şu bizim yeğene, ne izini oğlum traktör senindir, gezdir tabi ablanı” dedi. ablamın gözlerinin içi güldü yine. Beraber ormanda tek başımıza tura çıkacaktık ablacımla. Nasıl sevinmesin. Yelkenleri suya indirmişti çoktan..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00353 515 73 20